Formularz zgłoszeniowy:

Adresy:

Sklep 1

Adres: 31-982 KRAKÓW, Aleja Jana Pawła II 154
Godziny otwarcia: pn.-pt. 7:00-18:00 sob. 7:00-13:00
Kontakt: tel.: 12 413 10 03 tel.: 604 638 079
krakow1@techwa.pl sklep1@techwa.pl

Sklep 2

Adres: 30-435 KRAKÓW, ul. Zakopiańska 297 B
Godziny otwarcia: pn.-pt. 8.00-16.00
Kontakt: tel.: 600 099 892 tel.: 600 099 893 tel.: 660 705 235
krakow2@techwa.pl sklep2@techwa.pl

Magazyn

Adres: ul. Powstańców 127,
budynek 14 31-670 KRAKÓW
Kontakt: tel.: 600 099 896
magazyn@techwa.pl serwis@techwa.pl


Personalia


Techwa - Paweł Kmita
Karol Starczewski
Kierownik sklepu nr 1 "JP2"
tel. 12 413 10 03 w. 21
kom. 600 099 891
karol.starczewski@techwa.pl


Techwa - Paweł Zapała
Paweł Zapała
Kierownik sklepu nr 2 "ZAKOPIAŃSKA"
tel. 12 413 10 03 w. 22
kom. 600 099 892
pawel.zapala@techwa.pl


Techwa - Karol Starczewski
Mateusz Chmura
Handlowiec
kom. 600 099 893
mateusz.chmura@techwa.pl


Techwa - Dawid Korczak
Dawid Korczak
Handlowiec
kom. 600 099 894
techwa@techwa24.pl
dawid.korczak@techwa.pl


Techwa - Marcin Ścibor
Marcin Ścibor
Obsługa Klientów Strategicznych
Pełnomocnik Firmy ds. Handlowych
V-ce Prezes Zarządu
tel. 12 413 10 03 w. 25, kom. 600 099 895
marcin.scibor@techwa.pl


Techwa - Agnieszka Regulska
Agnieszka Regulska
Kierownik biura
Finansowanie Transakcji
Reklamacje
tel. 12 413 10 03 w. 26, kom. 600 099 896
agnieszka.regulska@techwa.pl


Techwa - Michał Chmura
Michał Chmura
Handlowiec
kom. 600 099 897
michal.chmura@techwa.pl


Techwa - Mateusz Chmura
Piotr Mućka
Handlowiec
kom. 600 099 898
piotr.mucka@techwa.pl


Techwa - Bartosz Raś
Bartosz Raś
Handlowiec
kom. 600 099 899
bartosz.ras@techwa.pl


Techwa - Oskar Siemieniecki
Oskar Siemieniecki
Transport
kom. 881 568 922
oskar.siemieniecki@techwa.pl


Techwa - Michał Dudek
Michał Dudek
Handlowiec
kom. 690 188 435
michal.dudek@techwa.pl